MENU

Współpraca

Zostań naszym partnerem


Firma KBJ serdecznie zaprasza do współpracy instalatorów inwestorów deweloperów firmy handlowe oferując im ponad 40.000 produktów najwyższej jakości. KBJ posiada bogatą ofertę towarową renomowanych firm polskich i zagranicznych. Umożliwia nam to lepszy dobór potrzebnego asortymentu oraz rozszerza horyzont pomysłów na innowacyjne rozwiązania techniczne. 

Zapewniamy dostępność i terminowość dostaw. Naszym celem jest dotarcie do szerokiej liczby klientów, sprostanie wymaganiom i potrzebom wszystkich zainteresowanych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące współpracy. Proponujemy, podpowiadamy różne rozwiązania techniczne i staramy się, aby klient w jednym miejscu mógł zrealizować swoje plany i zamierzenia Traktując każdego Klienta indywidualnie otaczamy go szczególną opieką, zapewniając pełne i fachowe doradztwo. 

Pragniemy nadmienić, że kapitał naszej firmy jest w 100% polski, co sprawia, że doskonale znamy potrzeby i problemy Polaków, ponieważ mając za sobą wieloletnią działalność zebraliśmy ogromne doświadczenie, które dziś procentuje.

Zapraszamy do współpracy. Dla towarów w naszej ofercie oferujemy dogodne warunki zakupu.

Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami!


KBJ A. KĘSKA SPÓŁKA JAWNA
9 Maja 72, 98-100 Łask

NIP: 831-16-39-949REGON: 385660940

Oddział Łask:      Siedziba firmy+48 669 226 121
Oddział Lutomiersk:      Filia+48 888 84 83 82

instalacje grzewcze Moszczenicacentrum hydrauliczne Zapolicekolektory słoneczne Łyszkowicekolektory słoneczne ŻelechlinekHurtownia hydrauliczna Rusiec